Konst Modern svensk konst
1295331

Göran Folcker

(Sverige, 1920-2000)
Göran folcker, olja på pannå, signerad och daterad 54.

Göran Folcker, olja på pannå, signerad och daterad 54.

Komposition. 26 x 52 cm.

Smärre färgbortfall.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
1 800
177
210
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
6 apr 18:23
1 800 SEK
6 apr 18:22
1 500 SEK
6 apr 18:22
1 300 SEK
6 apr 6:51
1 200 SEK
5 apr 16:45
1 000 SEK