Belysning Ljuskronor
1295374

Taklykta, glas, sent 1800-tal.

En ampel i lila glas, med plats för ett ljus, höjd 50 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V37
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
177
215
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
29 apr 20:52
1 800 SEK
27 apr 20:55
1 500 SEK
26 apr 21:52
1 000 SEK