Belysning Ljuskronor
1295376

Taklykta, glas, sent 1800-tal.

En ampel i klart glas, med plats för ett ljus, höjd 36 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK