1295444

Daisuke Yokota, fotobok limiterad upplaga signerad

Daisuke yokota, fotobok limiterad upplaga signerad.

"Toransupearento". Publicerad av
Kominek Books + Newfave, New York - Tokyo 2014. Första upplagan. Signerad och daterad 2014 på pärmen. Upplaga 450 ex. Mjuk pärm spiralbindning i plastomslag. 31 x 22 cm.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
2 500 SEK