"Toransupearento". Publicerad av
Kominek Books + Newfave, New York - Tokyo 2014. Första upplagan. Signerad och daterad 2014 på pärmen. Upplaga 450 ex. Mjuk pärm spiralbindning i plastomslag. 31 x 22 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.