Möbler Stolar
1295521

Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.

Furu. Fast stoppad sits av tyg. Sitthöjd ca 45, höjd 72, bredd 63, djup 53 cm.

Slitage. Torrsprickor. Märken.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK