Konst Skulptur
1295698

Kent Ullberg

(Sverige, Född 1945)
Kent ullberg, skulptur, brons, "storspov", signerad och numrerad 12/50.

Kent Ullberg, skulptur, brons, "Storspov", signerad och numrerad 12/50.

Brunpatinerad brons. På sten och trä sockel. Signerad copyright Ullberg på baksidan och numrerad 12/50. Höjd 27 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK