Möbler Speglar
1295997

Spegel, 1940-tal

Spegel, 1940-tal.
Spegel, 1940-tal.
Spegel, 1940-tal.
Spegel, 1940-tal.

Ram av bok och tenn. Höjd 70 cm, bredd 50 cm.

Ställvis slitage. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK