Möbler Speglar
1295999

Spegel, 1950-tal

Spegel, 1950-tal.
Spegel, 1950-tal.
Spegel, 1950-tal.
Spegel, 1950-tal.

Rund spegel med ram av mässing. Vågdekor. Diameter 88 cm. Etikettmärkt AB Glaskonst.

Smärre slitage. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK