Peter Hahne, olja på duk signerad och daterad 2008 a tergo.
"Marble Arch". 60 x 80 cm.
Obetydlig krackelyr i det svarta partiet. I övrigt inga anmärkningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK