Klockor & Ur Armbandsur
1296269

Cartier, Santos Carree, armbandsur, 24 x 24 (35) mm

Cartier, santos carree, armbandsur, 24 x 24 (35) mm.

stål/guld, quartz, safirglas, datum, integrerad originallänk, viklås, box.

166930
06793

Slitage. Länken med skador. Sprint saknas.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
8 000 SEK