Design Möbler
1296727

Boo D:son Widén, barskåp, omkring 1950.

Boo d:son widén, barskåp, omkring 1950.

Väggfast barskåp med svängbar disk i två delar. Vikbara dörrar. Inredning med spegelglas och flyttbara hyllplan. Bredd 234, djup 50, höjd 205 cm.

Kompletterad. Smärre skador. Nagg. Nyckel saknas.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
5 000 SEK