Konst Skulptur
1296730

Anni & Bent Knudsen, skulptur/mobil osignerad.

Anni & bent knudsen, skulptur/mobil osignerad.

"Flip-flap", höjd ca 37 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK