Chiffonjé fanerad med mahogny. Skivan med uppfällbart lock med underliggande förvaring. Utfällbar skrivklaff med bakomliggande inredning, undertill med tre större lådor. Bredd 90, djup 47, höjd 113 cm.
Skador, slitage, lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.