Design Konstglas
1296824

Skålar 3 st, glas, Transjö, Bla Sven-Åke Carlsson, Jan-Erik Ritzman, 1900-talets andra hälft.

Skålar 3 st, glas, transjö, bla sven-åke carlsson, jan-erik ritzman, 1900-talets andra hälft.

Höjder 14-18 cm, diameter 22-27 cm

Slitage.

Utropspris
3 000 SEK