Design Övrigt
1296912

Heljä Liukko-Sundström

(Finland, Född 1938)
Heljä liukko-sundström, väggplakett, keramik, signerad och daterad -82, arabia numrerad 343/500.

Heljä Liukko-Sundström, väggplakett, keramik, signerad och daterad -82, Arabia numrerad 343/500.

Höst. 36x43 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V2
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
1 dag 9 timmar
150
1 516
180
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 160 EUR. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
17 apr 19:29
150 EUR
17 apr 19:19
140 EUR
15 apr 21:54
120 EUR
12 apr 15:19
100 EUR
12 apr 14:56
50 EUR