Heljä Liukko-Sundström, väggplakett, unik, signerad Heljä Liukko-Sundström 1977.
Bildmotiv från boken "Heljäs ljuva sagor 1977". 37x49 cm.
Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10