Frédérique Vallet-Bisson, pastell, signerad och daterad 1929.
Flickporträtt. 40 x 31 cm.
A tergo utställningsetikett.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.
Fransk privatsamling, därefter i arv.