Design Övrigt
1296928

Jackie (Jacqueline) Lynd

(Irland/Sverige, Född 1948)
Jackie (jacqueline) lynd, väggplakett, signerad 10.10 84 rörstrand.

Jackie (Jacqueline) Lynd, väggplakett, signerad 10.10 84 Rörstrand.

Säl. 32x40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
250 EUR