Design Övrigt
1297027

Taklampa, 1900-talets mitt.

Taklampa, 1900-talets mitt.
Taklampa, 1900-talets mitt.
Taklampa, 1900-talets mitt.
Taklampa, 1900-talets mitt.

Mässing. Glaskupor i vitt opalglas med svarta ränder. En extra kupa medföljer. Höjd 60, diameter ca 50 cm.

Smärre slitage och märken. Ej funktionstestad.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK