1297077

Clifton Karhu

(USA, 1927-2007)
Clifton karhu, träsnitt, signerad och daterad -88, numrerad 23/100.

Clifton Karhu, träsnitt, signerad och daterad -88, numrerad 23/100.

"Muromachi shadows". Plåtstorlek 30 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR