Design Möbler
1297353
Børge Mogensen
(Danmark, 1914-1972)
Børge mogensen, matbord, "shaker", ab karl andersson & söner.

Børge Mogensen, matbord, "Shaker", AB Karl Andersson & Söner.

Matbord av ek med två tilläggsskivor. Etikettmärkt. Längd 150, bredd 85, höjd 70 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
14 600
1 446
1 757
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (43 bud)
9
27 feb 20:21
14 600 SEK
14
27 feb 20:18
14 100 SEK
9
27 feb 20:17
13 600 SEK
14
27 feb 20:17
13 400 SEK
14
27 feb 20:17
13 100 SEK