Silver Övrigt
1297490

CG Hallberg, bricka, silver, Stockholm 1954

Cg hallberg, bricka, silver, stockholm 1954.

Rund med konturerad kant och graverad dekor. Diameter 40 cm. Vikt 1350 gram

Slitage. Repor.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
5 000 SEK