Förgylld brons, tredelad fot med tassfötter. Räfflat skaft. Höjd exklusive skärmar 70 cm. Nya skärmar lackerade.
Slitage. Ej funktionstestad. Omarbetad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10