Bestående av; 3 triangulära fat, modellnr 27 (1 nagg), 3 tallrikar, modellnr 177, diameter 22 cm, 18 assietter, modellnr 180, diameter 17 cm, 11 fat modellnr 75-78, diameter 16 cm
Bruksslitage. Chip
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10