1297670

Esa Riippa

(Finland, Född 1947)
Esa riippa, etsning och akvatint, signerad och numrerad iv/xxv.

Esa Riippa, etsning och akvatint, signerad och numrerad IV/XXV.

"Majesteettinen" (Majestätisk). Plåtstorlek 29,5 x 37,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
300 EUR