Konst Skulptur
1297834

Axel Olsson

(Sverige, 1919-2001)
Axel olsson, skulptur, signerad och numrerad 7/10.

Axel Olsson, skulptur, signerad och numrerad 7/10

Liggande kvinna. Monterad på träsockel. Längd 22 cm.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK