Konst Skulptur
1297838

Axel Olsson

(Sverige, 1919-2001)
Axel olsson, skulptur, brons, signerad och numrerad 8/10.

Axel Olsson, skulptur, brons, signerad och numrerad 8/10.

Danserska. Monterad på stensockel. Total höjd ca 28 cm.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK