Konst Contemporary
1297943

Lars Lerin

(Sverige, Född 1954)
Lars lerin, akvarell, signerad lars lerin.

Lars Lerin, akvarell, signerad Lars Lerin.

"Snigelsommar". Utförd ca 1987. I. 50 x 65 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Lerin, "Snigelsommar", 1987, avbildad. (Boken medföljer)

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
125 000 SEK