Paul Buhre, armbandsur, 34 mm.

14K guld, plexiglas, manuell, läderrem, förgyllt spänne.
Boett nr 100849, 18 2
Kaliber 194, 17 Jewels
Urverket signerat Paul Buhre.

Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
600 EUR