Design Övrigt
1298032

Johan Petter Johansson, vägglampa "triplex", 1900-talets mitt.

Johan petter johansson, vägglampa "triplex", 1900-talets mitt.

Ställbar, märkt i godset, längd totalt ca 300 cm.

Slitage. Märken. Bucklor. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK