Allmoge
1298052

Vedlåda, 1900-tal.

Vedlåda, 1900-tal.
Vedlåda, 1900-tal.
Vedlåda, 1900-tal.
Vedlåda, 1900-tal.
Vedlåda, 1900-tal.
Vedlåda, 1900-tal.
Vedlåda, 1900-tal.

Målat trä. Korkeus 76 cm, pituus 110 cm, syvyys 51 cm.

Senare målning. Slitage.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
250 EUR