Design Övrigt
1298083

Bordslampor, ett par, Bergboms, modell "B-023", 1900-talets mitt.

Bordslampor, ett par, bergboms, modell "b-023", 1900-talets mitt.

Bordslampor av mässing. Total höjd 54 cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK