Fanerad med mahogny. Dekor i intarsia. Jalusiskåp samt skåp upptill med bakomliggande inredning. Utfällbar skrivklaff. Nedtill två lådor. Bredd 92 cm, djup 47 cm, höjd 110 cm.
Ställvis slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.