Belysning Bordslampor
1298260

Josef Busche bordslampor ett par 1900-talets slut

Josef busche bordslampor ett par 1900-talets slut.

Gulmetall, total höjd ca 59 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK