Räfflade dörrar. Överdel med hyllplan samt skedhyll, nederdel med hyllor. Höjd ca 206 cm, bredd ca 108 cm, djup (sidor) ca 76 cm. Nyckel finns.
Slitage. Krackelyr. Torrsprickor. Renoverad. Senare målning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10