1298345

Ingrid Ruin

(Finland, 1881-1956)
Ingrid ruin, olja på duk, signerad.

Ingrid Ruin, olja på duk, signerad.

Mamma med barn. 76,5x63 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
600 EUR