Hängsmycke 18K guld med en fasettslipad ametist, en rund briljant- och en gammalslipad diamant
samt en pärla, vikt ametist 27.26 ct enligt gravyr, vikt diamanter totalt 1.72 ct enligt gravyr, mått hänge 17 X 41 mm, längd 40 cm, totalvikt 20 g. Stämplat RWG, Linköping.
Bruksslitage. Två lösa delar från kedjan medföljer.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor