Möbler Speglar
1298429

Spegel, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Bronserad spegel med dekor av pastellage. 74 x 78 cm.

Kompletterad, senare bronsering och beslag. Smärre skador, dekorbortfall, anlupet glas. Maskstungen.

Utropspris
2 500 SEK