Möbler Speglar
1298429

Spegel, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Bronserad spegel med dekor av pastellage. 74 x 78 cm.

Kompletterad, senare bronsering och beslag. Smärre skador, dekorbortfall, anlupet glas. Maskstungen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H50

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
9 dagar 8 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)