1298484

Oscar Hernandez Soriano

(Spanien, 1944-2007)
Oscar hernandez soriano, olja på duk, signerad och daterad 2001.

Oscar Hernandez Soriano, olja på duk, signerad och daterad 2001.

"Skildavägar". 104 x 65 cm.

Smärre repor.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Klubbat pris
2 400
236
285
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
10 maj 19:20
2 400 SEK
10 maj 19:09
2 200 SEK
10 maj 18:26
2 000 SEK
10 maj 15:58
1 800 SEK
10 maj 15:03
1 500 SEK