1298484

Oscar Hernandez Soriano

(Spanien, 1944-2007)
Oscar hernandez soriano, olja på duk, signerad och daterad 2001.

Oscar Hernandez Soriano, olja på duk, signerad och daterad 2001.

"Skildavägar". 104 x 65 cm.

Smärre repor.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK