Bo von Zweigbergk

(Sverige, 1897-1940)
Bo von Zweigbergk
(Sverige, 1897-1940)

Bo von Zweigbergk, olja på duk/papp-pannå, signerad och daterad -27.

Från Antibes. 33 x 29 cm.

Konstnär

Utropspris
4 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

31. Erling Viksjø, soffbord, A/S Conglo, Norge 1960-70-tal.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK