Anna-Johanna Ångström

(Sverige)
Anna-Johanna Ångström
(Sverige)

Anna-Johanna Ångström, matta, rölakan, ca 235-236,5 x 165-166 cm, signerad Å.

Ljusblåmelerad botten med stor polykrom medaljong och stiliserade blommor. Flera bårder.

Något slitage, smutsig, fläckar. Ställvis något skadade fransar.

Utropspris
2 500 SEK