Smycken Armband
1298625

Armband 14K guld, pansarlänk

Armband 14k guld, pansarlänk.
Armband 14k guld, pansarlänk.
Armband 14k guld, pansarlänk.
Armband 14k guld, pansarlänk.
Armband 14k guld, pansarlänk.
Armband 14k guld, pansarlänk.

Finska stämplar. Liten åttkantslipad diamant. Längd ca 22 cm. Vikt 110 gram.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
35 000 SEK