Möbler Stolar
1298643

Karmstol, England, 1800-tal.

Karmstol, england, 1800-tal.
Karmstol, england, 1800-tal.
Karmstol, england, 1800-tal.
Karmstol, england, 1800-tal.

Ek. Svarvade ben och ryggpinnar. Sitthöjd 43, höjd 83 cm.

Slitage. Fläckar. Märken. Torrsprickor. Skador. En ryggpinne lös.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK