Möbler Skåp & Byråar
1298679

Sideboard, teak och ek, 1950-60-tal.

Längd 178 cm, djup 44 cm, höjd 105 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Brännmärke topp.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK