1298701

Sirpa Vanhanen

(Finland, Född 1963)
Sirpa vanhanen, olja på duk, a tergo signerad och daterad -97.

Sirpa Vanhanen, olja på duk, a tergo signerad och daterad -97.

"En kyss i ögonen", 90 x 200 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T52
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 dagar 14 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)