1298701

Sirpa Vanhanen

(Finland, Född 1963)
Sirpa vanhanen, olja på duk, a tergo signerad och daterad -97.

Sirpa Vanhanen, olja på duk, a tergo signerad och daterad -97.

"En kyss i ögonen", 90 x 200 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
500 EUR