Smycken Ringar
1298854

Cartier

(Frankrike, Född 1847)
Cartier, rött/gult/vitt guld 18k, "trinity" small, storlek 18,5/58, 9,6 g, original etui.

Cartier, rött/gult/vitt guld 18K, "Trinity" small, storlek 18,5/58, 9,6 g, original etui

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
7 000 SEK